O firmie

Spedycja Międzynarodowa "BRAVA-bis" Sp. z o.o. zapewnia szeroką gamę usług:

Import i export drogą morską, lądową oraz lotniczą w obrębie całego świata

Spedycja Międzynarodowa "Brava-Ex" powstała w 1989 roku. Na rynku Europy Wschodniej i w Polsce bardzo szybko staliśmy się jedną z ważniejszych firm oferujących usługi w zakresie importu drogą morską i lotniczą towarów z głównych ośrodków handlowych w Azji. Ta specjalizacja usług pozwoliła nam błyskawicznie rozwinąć się, w związku z czym nadal staramy się kontynuować i doskonalić oferowany do tej pory serwis oraz wzbogacać naszą ofertę o nowe rodzaje usług: transport drogą morsko - lotniczą oraz organizację wysyłek "project cargo" to jest kompleksową obsługę inwestycji na terenie całego świata.


Poprzez lata rozszerzyliśmy zasięg terytorialny usług na cały świat i w roku 2004, nawiązaliśmy współpracę i usystematyzowaliśmy sieć agentów na całym świecie, począwszy od Azji, poprzez Europę, oraz Amerykę Północną i Południową. Na początku 2015 roku przedsiębiorstwo Brava-ex zostało zakupione przez pana Piotra Litwińskiego, który wraz z dotychczasowym udziałowcem Januszem Iwaszkiewiczem powołał spółkę BRAVA-bis w celu dalszej obsługi spedycyjnej ładunków na zlecenie klientów krajowych i zagranicznych.

Nie jesteśmy właścicielami statków i samolotów ale siostrzana firma Litwiński Transport-Sprzęt-Budownictwo posiada ponad 70 samochodów ciężarowych realizujących regularne przewozy do i z południa Europy.

Jako firma spedycji międzynarodowej pracujemy niezależni od presji i odpowiedzialności związanej z zagospodarowaniem własnej floty. Wybieramy i pracujemy z najlepszymi przewoźnikami, oferującymi wysoką jakość usług i najatrakcyjniejsze stawki. Nie jesteśmy także właścicielami sieci biur na świecie, z którymi współpracujemy, a zatem nie jesteśmy zobowiązani wspierać tych firm, których interesy rozbiegają się z naszymi. W zamian za to pracujemy z partnerami, którzy są dobrze rozeznanymi liderami i ekspertami w swoim krajach i specjalizują się w usługach spedycyjnych do Polski. Razem tworzymy zwarty, skuteczny i konkurencyjny zespół ekspertów ds. transportu, zawsze gotowych aby zająć się Państwa ładunkiem.

Spedycja Międzynarodowa "Brava-bis" umożliwia regularne wysyłki drogą morską lub lotniczą, konsolidację ładunków drobnicowych (LCL) oraz obsługę pełnych kontenerów (FCL).

Oferujemy także atrakcyjne frachty morskie, opcjonalnie, przez port polskie i niemieckie, transport drogą morsko - lotniczą w dużo krótszym czasie tranzytu oraz transport intermodalny.
Szczegółowe informację dotyczące oferowanych przez nas usług oraz propozycję cenowe możecie Państwo uzyskać kontaktując się z naszym biurem w najdogodniejszy dla Państwa sposób: wysyłając zapytanie ofertowe bezpośrednio na nasz adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , wypełniając na stronie internetowej formularz "Zapytania ofertowego" lub telefonicznie pod numerem (48) 22 678 47 11, 22 678 05 08.

BRAVA-bis Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod 02-506), ul. Madalińskiego 80 /18, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000545051.

Kapitał zakładowy: 120.000,- zł.

NIP: 521-369-01-03

REGON: 3608880479


Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.

  • Transport kontenerów drogą lądowo-morską.
  • Doradztwo w zakresie transportu i spedycji.
  • Ubezpieczenie ładunków.
  • Kompletowanie ładunków drobnicowych.
  • Organizację odpraw celnych ostatecznych w portach morskich i na lotniskach w Polsce oraz w Niemczech.
  • Organizację przewozów ładunków nienormatywnych.

 

Kontakt

02-506 Warszawa,
ul. Madalińskiego 80/18 
tel.: 22 678-05-08
tel/fax: 22 678-47-11 
e-mail: brava-bis@bravaex.com

www.litwinski.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

© 2015 Brava-Bis sp. z o. o.